partneři

Aspire sports - kola Cannondale

www.aspire.cz

CannondaleAspire sports


JURIS REAL spol. s r.o.

www.jurisreal.cz

logo JURIS REAL spol. s r.o.

Firma JURIS REAL, spol. s r.o. je společná realitní a advokátní kancelář.


město Kamenice nad Lipou

http://www.kamenicenl.cz

Kamenice nad Lipou

Kamenice nad Lipou je krásné a malebné město ležící na úpatí Českomoravské vysočiny. První písemná zmínka o něm je z roku 1267. Prvními doložitelnými majiteli byli pánové z Bechyně, z rodu Benešovců. Vsazení kamenické lípy, podle níž nese město přívlastek se datuje do 1. poloviny 13. století. Titul "město" byl Kamenici udělen v roce 1462 právem Jindřicha ze Stráže.


Velosport Valenta

http://www.velosport.cz

Velosport Valenta


Lesy České republiky, s.p.

http://www.lesycr.cz

Lesy ČR

Lesy České republiky, státní podnik byly založeny dne 1.1.1992 Ministerstvem zemědělství České republiky. Hlavní náplní činnosti podniku je obhospodařování více než 1,3 mil. ha lesního majetku ve vlastnictví státu (téměř 86 % rozlohy všech státních lesů) a péče o téměř 20 tisíc km určených vodních toků a bystřin. Roční těžby se pohybují průměrně kolem 7 mil.m3 dřeva, což představuje zhruba 72% běžného přírůstu.


Česká pojišťovna

http://www.cpoj.cz

Česká pojišťovna


results.cz s.r.o., Pelhřimov

http://www.results.cz

časomíra, výsledky, měření času, čipy

Společnost results.cz s.r.o. zajišťuje časomíru a výsledkový servis pro pořadatele závodů v nejrůznějších sportovních disciplínách. Používá časoměrnou techniku od renomovaných firem Tag Heuer, Omega, Seiko a IPICO v kombinaci s vlastním programovým vybavením. Díky tomu garantuje spolehlivé, rychlé a variabilní zpracovaní výsledků a jejich prezentaci prostřednictvím světelných tabulí, počítačových terminálů, tiskového střediska a internetu.


Mosner Sound

http://www.mosnersound.cz

Mosner Sound

zvukové zajištěni hudebních a kulturních akcí všeho druhu


Ohňostroje Krupička s.r.o

http://www.ohnostroje.cz

Ohňostroje Krupička s.r.o

Již od roku 1992 se zabývají velkoobchodním a maloobchodním prodejem zábavní pyrotechniky a kompletní realizací ohňostrojů pro různé akce a oslavy jak soukromé, tak firemní.